Jaki biznes wybrać?

No właśnie pewnie każdy zadał sobie takie pytanie przed otwarciem biznesu czy ma to być usługa, handel czy coś innego. Moim zdaniem na pewno musimy wybrać taką dziedzinę, która daje nam nieograniczone możliwości finansowe. Do czego zmierzam? Żeby nie wybierać branży takiej, gdzie nasze zarobki będą ograniczone.

Jakie biznesy są ograniczone? Mówie tu o zwykłych sklepach stacjonarnych, bez możliwości handlowania w internecie. Jeżeli mamy mały sklep spożywczy w małej miejscowości nie łudźmy się, że będziemy zarabiać niewiadomo jakie pieniądze, gdyż będzie to po prostu niemożliwe fizycznie.

O jakich biznesach nieograniczonych mówię? Zostając już w tematyce sklepu może to być sklep internetowy, który może działać na cały świat i tu może nas już tylko ograniczać to jakie mamy produkty i jak potrafimy jest wypromować i sprzedać. Równie dobrym pomysłem mogą być też aplikacje, które mogą być też promowane na cały świat.

Reasumując… każdy biznes, który jest prowadzony przez internet może być nieograniczony z tego względu, gdyż docieramy do bardzo dużej ilości odbiorców.

Działajmy globalnie, a nie tylko na swoim podwórku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *